Pühapäev, 26 jaanuar
 

     
  Nimi:
 
 
Täielik ligipääs
Piiratud ligipääs
Ligipääs puudub
Inva-WC
Invaparkimine
Invatuba
Invalift
WiFi
 
 
OBJEKTE KOKKU (2311)
 
Riigi- ja ĂĽhiskondlikud asutused (272)
Haridusasutused (317)
Ă„ri ja kaubandus (777)
Meditsiiniasutused (146)
Majutus (141)
Kultuur, vaba aeg (361)
Toitlustamine (224)
Transport (81)
 

 

Veebilehe ĂĽlesandeks on pakkuda liikumispuudega inimestele Eestist, samuti kĂĽlalistele piiri tagant infot liikumisvõimalustest Tallinnas ja projekti edenedes kogu riigis. Et liikumisvabadus on inimese ĂĽks põhiõigusi ja et see laieneb ka liikumisraskusega inimesele, ei vaja enam õnneks selgitamist. Takistusteta liikumine pole oluline ĂĽksnes ratastooli või muid liikumisabivahendeid kasutavale inimesele, ka lapsevankriga ema või lihtsalt vana inimene jääb nõutuks järsu trepi või raskelt avaneva ukse ees. 

https://www.jazstock.com/men-s-watches.html

Eeskätt kogume infot ĂĽhiskondlike, riiklike ja turismiobjektide ligipääsetavusest. Kas pääsen vajaliku sihtpunktini? Kas on olemas invaparkimiskohad? Kuidas on lood hoonesse sisenemise ja seal ringi liikumisega, kuidas saan lahendada oma hĂĽgieeniprobleeme? Vaatamata kehtivatele „invanormidele” on paljud ĂĽldkasutatavad hooned ja rajatised liikumispuudega inimesele osaliselt või täielikult ligipääsmatud. Portaali on kavas koondada asjasse puutuvat mitmekĂĽlgset teavet, ka ehitusalast normdokumentatsiooni. Loodame, et portaalist kujuneb abimees ehitus- või renoveerimistöid kavandavale ettevõttele, organisatsioonile või riiklikule asutusele, et kindlustada igati ligipääsetava hoone valmimist. 

Hetkel lehel olev info objektide kohta on Tallinnast, Viljandist, Pärnust, Jõgevalt ja Sauelt.  Oodata on täiendust Tartust, Rakverest, Paidest, Tallinnast ja mujaltki. Anname endast parima, et hoida sellele veebilehele kogutavat teavet võimalikult värskena. See on oluline, sest ĂĽmbritsev keskkond on pidevas muutumises. Tegijate sooviks on kĂĽlastajatele pakkuda ĂĽlevaatlikku ja kiiresti leitavat infot. Jätke oma ettepanek või arvamus kĂĽlalisteraamatusse, algatage foorumis arutelusid teie jaoks olulistel teemadel! Ja veel - miks ei võiks infoportaalist kujuneda paik, kuhu on mõnus ka lihtsalt sisse põigata, et teada saada, mida huvitavat on liikumispuudega inimestel teoksil!

projektimeeskond

best unique watches

 
21 märts 2017
6 veebruar 2017
23 jaanuar 2017
 
          Loe ka teisi uudiseid