Reede, 13 detsember
 

     
  Nimi:
 
 
Täielik ligipääs
Piiratud ligipääs
Ligipääs puudub
Inva-WC
Invaparkimine
Invatuba
Invalift
WiFi
 
 
OBJEKTE KOKKU (2311)
 
Riigi- ja ĂĽhiskondlikud asutused (272)
Haridusasutused (317)
Ă„ri ja kaubandus (777)
Meditsiiniasutused (146)
Majutus (141)
Kultuur, vaba aeg (361)
Toitlustamine (224)
Transport (81)
 

 
Majutus ja hooldusravi: Villa Benita (15 mai 2013)

 Taastusravi & Ă•enduskodu Benita 

 

Taastusravikeskus ja õenduskodu Benita pakub laiapõhjalist toetavat taastusravi ja õenduskodu teenust, mille alla kuuluvad usaldusväärse hooldushaigla ja hubase eakatekodu võimalused. Alates 2008.aastast tegutseva maja arhitektuuriline plaan ja ruumilahendused võimaldavad iga teenusesuuna privaatset kasutamist ning on mugavad ka ratastooli või liikumisabivahendiga kliendile.

Meie kompetents on usaldusväärne ja toetava taastusravi võimalused laiapõhjalised. Pakume abi nii onkoloogilise diagnoosiga patsientidele kui ka lihashaigetele ning neuroloogiliste probleemide puhul.

Peale haigust või operatsiooni toetab piisava kestvusega taastusravi patsiendi ja tema lähedaste naasemist võimalikult iseseisva töö-ja koduelu juurde. Benita professionaalne meeskond ja maailmatasemel seadmed loovad parimad võimalused sellise taastusravi lühi-ja pikaajaliste eesmärkide optimaalseks saavutamiseks. Iga kliendi raviplaanis on olulisel kohal raviprotseduurid, füsioteraapia ning liikumine vabas õhus.

Benita õenduskodu pakub ööpäevaringset kõrgel tasemel õendushooldust, toetab eaka ja liikumispuudega kliendi turvalist elukorraldust ja on esmatähtis hooldushaigla patsiendile. Individuaalsetest soovidest ning vajadustest lähtuvalt pakume toetatud elamise hooldust ja ka päevahoidu.

Meie kaasaegsed ja koduselt õdusad ruumid ning looduskaunis rahulik elukeskkond moodustavad harmoonilise terviku. Benita meeskond väärtustab iga kliendi puhul personaalset lähenemist, meie suhtume on alati hooliv, asjatundlik ja parima teenindusega.

Tervis algab hoolimisest.

 

usravi & Õenduskodu Benita asub 35 kilomeetri kaugusel Tallinna kesklinnast. Kompleks on kaasaegne ja asub rahulikus looduskaunis keskkonnas. Kogu keskuse territoorium on umbes 20 ha suurusel maa-alal, Niitvälja golfi vahetus läheduses, Keila Paldiski maantee ääres, umbes 5 km Keilast.

https://womens-rose-gold-watches.topbabyprotection.com/

Arhiiv

 
21 märts 2017
6 veebruar 2017
23 jaanuar 2017
 
          Loe ka teisi uudiseid