Neljapäev, 5 detsember
 

     
  Nimi:
 
 
Täielik ligipääs
Piiratud ligipääs
Ligipääs puudub
Inva-WC
Invaparkimine
Invatuba
Invalift
WiFi
 
 
OBJEKTE KOKKU (2311)
 
Riigi- ja ĂĽhiskondlikud asutused (272)
Haridusasutused (317)
Ă„ri ja kaubandus (777)
Meditsiiniasutused (146)
Majutus (141)
Kultuur, vaba aeg (361)
Toitlustamine (224)
Transport (81)
 

 

2008.a detsembrist abistab Tallinnast reisi alustavat või Tallinna saabuvat liikumispuudega inimest bussi sisenemisel või väljumisel G4S AS turvatöötaja. G4S osutab seda kõike vabatahtliku töö vormis, tasu küsimata.

Teenuse kasutaja ei pea olema tingimata ratastoolikasutaja.

 

Helistada tuleb numbril 53 005878. Telefonil vastab G4S turvatöötaja, kes võtab kõnesid vastu 24 tundi ööpäevas. Helistama peaks orienteeruvalt 0,5 tundi enne bussi väljumist või jõudmist Tallinna. Ütlete bussi saabumise või väljumise kellaaja, oma telefoninumbri ja muud täpsustamist vajavad üksikasjad. Kokkulepitud kellaajal saadetakse inimene bussile või aidatakse bussist maha.

Kuidas turvamees teid aitama peab, juhendate ise.  Kuidas ratastool kokku käib ja kuidas pidurid peale panna, õpetate samuti teie.

Kel pikk sõit seljataga ja vajadus Tallinna bussijaamas tualetti kasutada, andke sellest märku turvatöötajale, kes toob teile Cargobusi sissepääsu kõrval oleva invatualeti võtme.

NB! Kindlasti palun meeles pidada, et turvatöötaja abistab oma põhitöö kõrvalt! Kui olukord nõuab, siis tegelevad turvatöötajad abistamisega alles peale otseste ülesannete täitmist!

Kui selline äkiline olukord tekib, siis iseenest mõista tuleb teil olukord püüda lahendada omal käel, paludes selleks kaasreisijate abi.

 

Auli Lõoke, tegevjuht

 


 
21 märts 2017
6 veebruar 2017
23 jaanuar 2017
 
          Loe ka teisi uudiseid