Pühapäev, 26 jaanuar
 

     
  Nimi:
 
 
Täielik ligipääs
Piiratud ligipääs
Ligipääs puudub
Inva-WC
Invaparkimine
Invatuba
Invalift
WiFi
 
 
OBJEKTE KOKKU (2311)
 
Riigi- ja ĂĽhiskondlikud asutused (272)
Haridusasutused (317)
Ă„ri ja kaubandus (777)
Meditsiiniasutused (146)
Majutus (141)
Kultuur, vaba aeg (361)
Toitlustamine (224)
Transport (81)
 

 
          Toompea

          All-linn

          Kadriorg


Tallinna turismimarsruutide kaardistamise projekt liikumispuudega inimestele on teostatud Tallinna Ettevõtlusameti tellimusel ja Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu poolt.
Kaardistati kolm marsruuti - Toompea, all-linn ja Kadriorg. Valmis aruanne tehtud tööst ja kolm alljärgnevat kaarti, mis kasutavad GoogleMaps kaarditehnoloogiat.
Kaartide avamiseks klõpsake kaardi pilti või linki.
Navigeerimiseks saab kasutada +/- klahve, samuti võib hiire abil kaardipinda nihutada. Taustaks saab valida Map, Sat või Hyb kaarte. Map-tänavakaart koos tänavanimedega, Sat-satelliidipilt ja Hyb-hübriidpilt, kus aerofotodel on näha peamised tänavad ja tänavanimed. Kaardi alumisel osal on link Vaata suuremat kaarti, kuhu vajutades avaneb vastav marsruut suuremal kujul ning kust leiab lisaks marsruudiobjektide nimekirja.

Kõik kaardielemendid on klikitavad. Avaneb infoaken, kus võib näha täiendavat tekstilist teavet või pilte antud objekti kohta. Pildid on seotud hüperlingiga selle piirkonna suurema pildialbumiga. Lisaks on osa objekte lingitud liikumisvabadus.invainfo.ee vastava objekti andmetega, võimaldades näha detailsemat ligipääsetavuse infot või muud teavet.


Kaardil kasutatud tingmärkide seletus:


 
21 märts 2017
6 veebruar 2017
23 jaanuar 2017
 
          Loe ka teisi uudiseid